Tandemový vibračný valec Ammann ARX 23-2 je navrhnutý tak, aby ešte viac uľahčoval obsluhe prácu v blízkosti prekážok, ako sú obrubníky alebo pozdĺž múrov.

Valec so šírkou behúňa 1000 mm je vybavený kyvadlovým kĺbom, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie behúňa buď v rade za sebou alebo s maximálnym vyosením behúňa. Obsluhe tak stačí sledovať jeden behúň, pretože vedia, že druhý bude v bezpečnej vzdialenosti od prekážky. Na otvorenejších staveniskách je preferované nastavenie v rade za sebou, ktoré umožňuje rovnomerné rozloženie hutňovacích síl. Oba behúne vibrujú aj pri vyosení.

Kyvadlový kĺb je bezúdržbový.

Valec je poháňaný motormi od spoločnosti Kubota. Stroj obsahuje intuitívne usporiadanie palubnej dosky, prepracovaný dizajn prednej a zadnej časti stroja a nový systém osvetlenia LED. Znížená hladina hluku zlepšuje bezpečnosť obsluhy a pracoviska, rovnako tak ako nový systém osvetlenia.

Elektrická ovládacia páka umožňuje plynulé spúšťanie a zastavovanie vibračného valca počas prevádzky. Kĺbový spoj s osciláciou zaisťuje dobrú manévrovateľnosť a trvalý kontakt s povrchom, čo prináša vysokú kvalitu hutnenia. Kropiaci systém – veľká vodná nádrž s viacstupňovou filtráciou predlžuje interval medzi plnením, čo prispieva k efektivite a produktivite stroja.

Šírka valca1000 mmHmotnosť2230 kg

Získajte nezáväznú cenovú ponuku

Ponuku vám spracujeme v pracovných dňoch do 24 hodín.

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám!

Maros Janovcik

MAROŠ JANOVČÍK
Predaj / Prenájom / Servis strojov a zariadení

+421 905 839 647

servis@bagrespis.sk