O NÁS

Spoločnosť BagreSpiš s.r.o.

sme založili v roku 2008 so zameraním na predaj bagrov a stavebných strojov značky Takeuchi. Postupom času sme zistili, že je to len jedna zo služieb, ktorú sme schopní poskytovať, o čom nás presvedčili aj naši klienti. Preto sme sa rozhodli hľadať ďalšie spôsoby, ako im byť bližšie a vyhovieť prichádzajúcim požiadavkám. Za posledné roky sme sa tak rozrástli o nové priestory, pracovný tím a samozrejme aj strojový park.

Bokom neostali ani naše služby, ktoré chceme poskytovať na komplexnej úrovni – od predaja a prenájmu bagrov a stavebnej techniky až po kompletný servis. Našim záväzkom je vybudovať spoločnosť, na ktorú sa vždy obrátite s pocitom, že u nás nájdete všetko potrebné k vašej práci v oblasti stavebnej techniky.

bagrespiš budova
bagrespiš fotenie

ČOMU SA VENUJEME V SPOLOČNOSTI BAGRESPIŠ?

 

  • Predaj bagrov, minibagrov, dumperov, nakladačov, hutniacej techniky a ďalších stavebných strojov a zariadení
  • Predaj použitých strojov
  • Dlhodobý aj krátkodobý prenájom stavebných strojov a zariadení
  • Predaj náhradných dielov a komponentov
  • Záručný aj pozáručný servis bagrov a ostatných stavebných strojov s možnosťou výjazdu technikov priamo na miesto poruchy

670

PREDANÝCH STROJOV

1182

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

8264

POLOŽIEK NA SKLADE
“V rámci spolupráce nerobíme žiadne kompromisy. Naša starostlivosť nekončí finálnym podpisom alebo zrealizovaným obchodom. Sme pripravení vám pomôcť v akejkoľvek fáze vášho podnikania. Od objednávky, cez dodanie, až po pravidelný servis – či už ste drobný podnikateľ alebo veľká stavebná firma kdekoľvek na Slovensku.”

 

Jozef Cvengroš
Konateľ spoločnosti BagreSpiš s.r.o.