O NÁS

Spoločnosť BagreSpiš s.r.o.

sme založili v roku 2008 s cieľom prenajímať stavebné stroje značky Takeuchi. Postupom času sme si začali uvedomovať, že prenájom je len jedna zo služieb, ktorú sme schopní poskytovať, o čom nás presvedčili aj naši klienti. Preto sme sa rozhodli hľadať ďalšie spôsoby, ako im byť bližšie a vyhovieť prichádzajúcim požiadavkám. Za posledné roky sme sa tak rozrástli o nové priestory, pracovný tím a samozrejme aj strojový park.

Bokom neostali ani naše služby, ktoré chceme poskytovať na komplexnej úrovni – od hľadania ideálneho riešenia až po jeho realizáciu. Našim záväzkom je vybudovať spoločnosť, na ktorú sa vždy obrátite s pocitom, že sme ten správny partner, ktorý chápe a rozumie vašim potrebám.

VENUJEME SA

  • Predaju nových strojov
  • Predaju použitých strojov
  • Dlhodobému aj krátkodobému prenájmu stavebných strojov a zariadení
  • Predaju náhradných dielov a komponentov
  • Záručnému aj pozáručnému servisu stavebných strojov s možnosťou výjazdu technikov priamo nas miesto poruchy

320

PREDANÝCH STROJOV

182

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

11 80

POLOŽIEK NA SKLADE
„V rámci spolupráce nerobíme žiadne kompromisy. Naša starostlivosť nekončí finálnym podpisom alebo zrealizovaným obchodom. Sme pripravení vám pomôcť v akejkoľvek fáze vášho podnikania. Od objednávky, cez dodanie, až po pravidelný servis – či už ste drobný podnikateľ alebo veľká stavebná firma kdekoľvek na Slovensku.“

 

Jozef Cvengroš
Konateľ spoločnosti BagreSpiš s.r.o.