O NÁS

Spoločnosť BagreSpiš s.r.o.

sme založili v roku 2008 so zameraním na predaj bagrov a stavebných strojov značky Takeuchi. Postupom času sme zistili, že je to len jedna zo služieb, ktorú sme schopní poskytovať, o čom nás presvedčili aj naši klienti. Preto sme sa rozhodli hľadať ďalšie spôsoby, ako im byť bližšie a vyhovieť prichádzajúcim požiadavkám. Za posledné roky sme sa tak rozrástli o nové priestory, pracovný tím a samozrejme aj strojový park.

Bokom neostali ani naše služby, ktoré chceme poskytovať na komplexnej úrovni – od predaja a prenájmu bagrov a stavebnej techniky až po kompletný servis. Našim záväzkom je vybudovať spoločnosť, na ktorú sa vždy obrátite s pocitom, že u nás nájdete všetko potrebné k vašej práci v oblasti stavebnej techniky.

bagrespiš budova
bagrespiš fotenie

ČOMU SA VENUJEME V SPOLOČNOSTI BAGRESPIŠ?

 

  • Predaj bagrov, minibagrov, dumperov, nakladačov, hutniacej techniky a ďalších stavebných strojov a zariadení
  • Predaj použitých strojov
  • Dlhodobý aj krátkodobý prenájom stavebných strojov a zariadení
  • Predaj náhradných dielov a komponentov
  • Záručný aj pozáručný servis bagrov a ostatných stavebných strojov s možnosťou výjazdu technikov priamo na miesto poruchy
  • Predaj mobilných oplotení, ochranných panelov a stavebných schodov

670

PREDANÝCH STROJOV

1182

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

8264

POLOŽIEK NA SKLADE
“V rámci spolupráce nerobíme žiadne kompromisy. Naša starostlivosť nekončí finálnym podpisom alebo zrealizovaným obchodom. Sme pripravení vám pomôcť v akejkoľvek fáze vášho podnikania. Od objednávky, cez dodanie, až po pravidelný servis – či už ste drobný podnikateľ alebo veľká stavebná firma kdekoľvek na Slovensku.”

 

Jozef Cvengroš
Konateľ spoločnosti BagreSpiš s.r.o.