S nosnosťou 3 000 kg, otáčivým vyklápaním a hydrostatickým prevodovým systémom, Dumper Ausa D301AHG ponúka vynikajúcu produktivitu, hospodárnosť a bezpečnosť. Jeho pomer výkonu a hmotnosti zabezpečuje nízku spotrebu paliva a robí z neho extrémne ovládateľný stroj s vysokou kapacitou pre prepravu materiálu.

Pre jednoduchú údržbu má veľký kryt motora, ktorý je ľahko dosiahnuteľný zo zeme bez použitia schodíkov. Pod krytom sú umiestnené všetky súčasti pravidelnej údržby, ako sú filtre a nádrže na kapaliny. Sú usporiadané tak, aby boli pohodlne prístupné. Veľká stredová mriežka protizávažia navyše umožňuje rýchly prístup k chladiču, čo uľahčuje jeho čistenie a vybratie.

Miesto vodiča je vybavené sedadlom so snímačom prítomnosti a bezpečnostným pásom so snímačom jeho zapnutia, aby sa zabránilo spusteniu stroja v prípade, že neboli dodržané odporúčané bezpečnostné opatrenia, a aby sa predišlo jeho neúmyselnému pohybu. Navyše je vybavený elektronickou brzdou, ktorá sa automaticky aktivuje pri vypnutí motora sklápača, aby sa zabránilo akémukoľvek pohybu.

Dĺžka4140 mmVýkon motora18,5 kW
Šírka1950 mmNosnosť3000 kg
Výška2670 mmObjem1742 l
Hmotnosť2300 kg

Získajte nezáväznú cenovú ponuku

Ponuku vám spracujeme v pracovných dňoch do 24 hodín.

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám!

Maros Janovcik

MAROŠ JANOVČÍK
Predaj / Prenájom / Servis strojov a zariadení

+421 905 839 647

servis@bagrespis.sk